ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت غذایی و آشامیدنی کنسروجات غیرگوشتی ، رب ،سس ،ترشیجات تارا

تارا

  • نام تجاری: تارا
  • دسته بندی: صنعت غذایی و آشامیدنی
  • نام ثبتی: فرآورده های غذائی تارا
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده رب گوجه فرنگی، نکتار میوه جات و مربا

شرح فعالیت

این واحد در سال 1373 فعالیت خود را با تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی، نکتار میوه جات و مربا آغاز نمود و در اواخر سال 1376 با توجه به موافقت با توسعه شرکت، تولیدات کمپوت، کنسرو غیر گوشتی و مارمالاد را به پروانه خود افزود.

شایان ذکر است، از ابتدای سال 1381 با کادری جدید و با سابقه برای یک فعالیت مناسب با بکارگیری تمامی معیارها و استانداردهای علمی شناخته شده و معمول و با نظارت بر کلیه عوامل موثر در کیفیت محصول تولیدی خود آغاز به كار نمود و در طی همان سال به علت کیفیت خوب محصولات و عرضه محصول جدیدی برای اولین بار در ایران از توجهی خاص در بین مصرف کنندگان صنفی، صنعتی و استقبال عموم مصرف کنندگان برخوردار شد و این مهم جزء افتخارات درخشان شرکت می باشد.

توسعه حضور در بازارهای جهانی بر همین اساس برنامه ریزی و سیاستگذاری لازم بعمل آمد و از اواخر سال 1381 شرکت با تلاش مستمرو تحولی که مد نظر بوده موفق به تغییر قسمت هایی از سیستم و افزایش ظرفیت تولیدی نمود و توانست گام های موثری در جهت افزایش حجم صادرات خود و از سویی عرضه آن به بازارهای جهانی بردارد.

همچنین حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی و داخلی کمک شایانی در ورود به بازارهای کشورهای متعدد بوده است. ثمره این تلاش در حال حاضر صادرات هشتاد درصدی تولیدات شرکت علی الخصوص رب گوجه فرنگی می باشد.

اکنون علاوه بر بازارهای قزاقستان، قرقیزستان، ترکمنستان، پاکستان، افغانستان، عراق و امارات متحده عربی، شرکت در جستجوی منابع بیشتر، چشم به بازارهای گسترده تری دارد. امید است در سایه تسهیلات فراهم آمده از سوی دولت محترم جمهوری اسلامی ایران موفقیت های بیشتری حاصل گردد.

در ادامه سپاسگزاری به مقام مشتری و درخواست های فزاینده، تولید پوره میوه جات و سبزیجات نیز به تولیدات این شركت افزوده گردید.

این واحد تولیدی در پی اقدامات گسترده ای که ظرف سال های گذشته در جهت ارتقاء کیفیت و نیز تنوع محصول انجام داده است مراحل دریافت پروانه تحقیق و توسعه را نیز سپری نموده است، که خود نشان دهنده میزان اهمیتی است که به امر پژوهش و تحقیقات اختصاص یافته که در این راستا علاوه بر پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان از بعد حال و آینده، اهدافی در جهت کمک به کشاورزان وجلوگیری از ضایعات و بهینه سازی محصول در راستای بهره گیری در مصارف داخلی و صادراتی، تولید صنعتی و رسیدن به تغذیه سالم و نیز بالا بردن ارزش افزوده و جلوگیری از خروج ارز و همچنین ارز آوری محصول تولیدی و دستیابی به تکنولوژی های جدید مد نظر است که با تولید شهد پرورده خرما ثابت قدمی خود را در این اهداف به عرصه ظهور نهاده است.

اکنون حدود 65 کارگر در این کارخانه مشغول به کار می باشد که با احتساب کشاورزان تولید کننده گوجه فرنگی این کارخانه موفق به کارگیری افراد زیاد و اشتغال زائی مثبت گردیده است.


  • 1364814476-datey-tomato-400x400.jpg

اطلاعات تماس شرکت تارا

استان: خراسان رضوی

شهرستان: مشهد

آدرس دفتر مرکزی: بلوار مصلی، نبش مصلی 17، پلاک 26

تلفن: 3650090-2 511 98+

فکس: 3644281 511 98+

پست الکترونیک : Info@tarafood.com

آدرس وب سایت: www.tarafood.com

استان: خراسان رضوی

شهرستان: مشهد

آدرس : کیلومتر 18 جاده فریمان

تلفن: 3553377 512 98+

فکس:

پست الکترونیک : Info@tarafood.com

آدرس وب سایت: www.tarafood.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.