ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت نساجی و چرمپارچه، توری و پرده دکاموند

دکاموند

  • نام تجاری: دکاموند
  • دسته بندی: صنعت نساجی و چرم
  • نام ثبتی: تولیدی صنعتی دکاموند
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید انواع پارچه های ضد آب و ضد گاز شیمیایی

شرح فعالیت

موسسین شرکت تولیدی صنعتی دکاموند، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و الهام از فرمان حضرت امام خمینی ( ره ) مبنی بر اینکه (( هر کسی که فکر می کند که می تواند به نفع اسلام و به نفع بندگان اسلام کاری انجام دهد، منتظر دستور مافوق نباشد، این حکم اسلام است )) بر آن شدند که در جهت رسیدن به خود کفایی و قطع وابستگی در زمینه تولید انواع پارچه های ضد آب و ضد گاز شیمیایی وارد عرصه گسترده این صنعت جهانی شوند. پس از بررسی های اولیه و جمع آوری اطلاعات و دانش فنی لازم ، که چندین سال به طول انجامید، شرکت در سال 1366 تاسیس و به ثبت رسید تا بتواند دانش و اطلاعات جمع آوری شده و اندوخته خود طی مدت زمان گذشته را در عرصه عمل به بازار مصرف عرضه نماید. در این مرحله مهندسین شرکت توانستند به کمک صنعت گران داخلی و دانش فنی موجود بدون کوچکترین وابستگی، اولین ماشین کوتینگ تولید داخل را در سال 1369 به بهره برداری آزمایشی برسانند و با تکمیل و بهینه سازی شرایط تولید تا سال 1372، موفق شدند در این سال مجوز تولید انواع پارچه های اندود شده را از وزارت محترم صنایع استان تهران دریافت نمایند در سال 1379 با تلاش شبانه روزی موسسین و مهندسین، شرکت توانست بدون کو چکترین وابستگی در تجهیز کلیه ماشین آلات و فرمول های شیمیایی اولیه تهیه مواد ، تولید خود را در سطح انبوه به کلیه بازارهای مصرف عرضه نماید. نظر سنجی های صورت گرفته از مصرف کنندگان تولیدات شرکت در رشته های صنعتی مختلف بیانگر این موضوع است که تولیدات این شرکت نه تنها قابلیت رقابت با مشابهات خارجی خود را داشته، بلکه در بسیاری از موارد نیز در جهاتی از آنها پیشی گرفته است. امروزه این شرکت و مجموعه تولیدی آن قادر است بیش از 200 نمونه تولید شده خود را که همگی آنها در بازار مصرف جایگاه صنعتی خود را یافته است، توانمندانه تولید و عرضه نماید. از جمله طرحهای در دست اقدام این شرکت می توان به سه طرح ذیل اشاره نمود :

1- توسعه خط دوم تولید شرکت در زمینه تکمیل کالاهای تکمیلی و تولید انواع پوشاک ضد اب، کیسه خواب، انواع چادرهای امدادی و سایر موارد، به منظور افزایش قابلیت شرکت در زمینه اشتغال زایی.

2- ایجاد خط تکمیل محصولات تولیدی شرکت که قابلیت چاپ در سطوح مختلف را دارند، به شکلی که پس از تولید انواع پارچه های بنری بتوان با قبول سفارشات، انواع بیلبوردهای تبلیغاتی را چاپ نمود.

3- شرکت با توجه به اطلاعات به دست آورده به این نتیجه رسیده است که جهت افزایش توانایی خود در زمینه رقابت اقتصادی با رقبای داخلی و خارجی باید قیمت تمام شده محصولات خود را تا سطح ممکن کاهش دهد ، در این راستا از طرح های بسیار مهم شرکت ایجاد یک خط تولید گسترده می باشد به نحوی که کلیه مراحل بافندگی، رنگرزی و چاپ، کوتینگ در یک مکان صورت گیرد تا هزینه تولید تا حد امکان کاهش یابد .

اطلاعات تماس شرکت دکاموند

استان: البرز

شهرستان: کرج

آدرس دفتر مرکزی: محمدشهر، بلوار امام خمینی، جنب الماس شهر، ساختمان دکاموند

تلفن: 36204005 26 98+

فکس: 36302451 26 98+

پست الکترونیک : Info@Decamond.ir

آدرس وب سایت: www.decamond.ir


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.