ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت کامپیوتر و فن آوری اطلاعاتتولیدات سخت افزار شرکت آدا افزار

شرکت آدا افزار

  • نام تجاری: شرکت آدا افزار
  • دسته بندی: صنعت کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
  • نام ثبتی: شرکت آدا افزار
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: واردات سخت افزار و لوازم جانبی کامپیوتر

شرح فعالیت

شرکت آدا افزار در سال 1367 در تهران توسط پنج شریک که چهار نفر مهندس و یک نفر اقتصاددان بودند تاسیس شد. این شرکت با اهداف تجاری و فعالیت در زمینه واردات و فروش لوازم جانبی کامپیوتر، سخت افزار های ذخیره اطلاعات، لوازم آموزشی و کمک آموزشی و تجهیزات اطاق های کنفرانس و آمفی تئا تر با تکیه بر کادر با تجربه فنی و فروش شروع به کار نمود .

مشخصات شرکت : در حال حاضر شرکت آدا افزار از تیمی دوازده نفره متخصصین تمام وقت شامل سه کارشناس فنی و چهار کارشناس فروش و پنج نفر کارشناسان امور اداری و مالی و مدیریت تشکیل گردیده است. در طول پانزده سال گذشته این شرکت دارای نمایندگی هایی از شرکت های بزرگ دنیا مانندTANDBERG ، HP ، IMATION ، 3M بوده و اخیرا نیز با شرکتAver Media ، Pioneer و Fujitsu نیز همکاری دارد. این شرکت در سال 1370 به عضویت شورای عالی انفورماتیک کشور برگزیده و مورد ارزیابی قرار گرفت و جزء شرکت های مجاز به فعالیت در رشته انفورماتیک می باشد.

محدوده فعالیت : این شرکت در سطح ایران بخصوص در شهر تهران فعالیت قابل توجهی داشته و در اکثر شهر های ایران نیز دارای نمایندگی فروش و تامین خدمات پس از فروش می باشد. اهم فعالیت های شرکت در مراکز استان ها و شهر تهران متمرکز بوده و لیکن در شهر های دوردست نیز فعالیت داشته است.

اطلاعات تماس شرکت شرکت آدا افزار

استان: تهران

شهرستان: تهران

آدرس دفتر مرکزی: میدان مادر، خیلبان وزیری پور، خیابان کاووسی، پلاک 26، طبقه 3، واحد 12

تلفن: 22272735 21 98+

فکس: 22272725 21 98+

پست الکترونیک : Info@AdaAfzar.com

آدرس وب سایت: www.adaafzar.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.