ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت هالوازم خانگی، تجهیزات آشپزخانه، صوتی تصویری و صنایع وابسته کولر و تجهیزات سرمایشی مشهد دوام

مشهد دوام

شرح فعالیت

گروه تولیـدی صنـعتی مشـهد دوام در سال 1369 در زمـینی به وسـعت 4000 متر مربع و با 1680 متر مربع سالـن با مدیریـت "حاج جعفر قهرمان" و 45 نفر نیروی متخصص و ساده بنیانگذاری گردید. وی با بهره گیری از فکر خلاق و کارآفرین خود تولید انواع آبگرمکن ایستاده و سپس آبگرمکن دیواری بخاری شومینه را به بهره برداری رسانید و در سال 1375 مجوز استفاده از علامت استاندارد برای محصولات خود را از اداره استاندارد دریافت نمود. در 26 آبان ماه 1378 به دلیل درگذشت نابهنگام آن بزرگ مرد که ضایعه بزرگی به صنعت استان بویژه مجموعه مشهد دوام وارد گردید "آقای حبیب قهرمان"در تاریخ 15 آذر ماه 1378 به عنوان مدیر عامل شرکت منسوب گردید.

در حال حاضر این شرکت در زمینی به وسعت 23400 متر مربع و دارای 17000 متر مربع سالن تولیدی و انبار و تعداد 250 نفر نیروی متخصص و نیمه متخصص به تولید محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد گروه تولیدی و صنعتی مشهد دوام با تلاش و بهره گیری از دانش روز دنیا و رهنمودهای موثر جناب آقای حاج حسن جلالی ریاست محترم هیئت مدیره در سال 1382 موفق به دریافت گواهینامه ISO9001-2000 مدیریت کیفیت وCE (گواهینامه صادرات) گردیده است . در سال 84-1383 موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری و بالاترین بهینه سازی مصرف سوخت محصولات گازسوز برای اولین بار در سطح کشور (برچسب انرژی رده C) از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت گردید. در سال 86-1385 به عنوان واحد نمونه اداره صنایع و معادن و همچنین واحد نمونه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نائل شد. این واحد نیز در سال 1386 موفق به دریافت گواهینامه ISO14001-2004گردید. و همچنین در تاريخ 7/9/86 مدير عامل مجموعه از جشنواره قهرمانان صنعت به عنوان کارآفرين نمونه برگزيده شدند.

این مجموعه تولیدی صنعتی بر پایه تلاش در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات، رضایت مشتریان و کنترل های موثر بر کیفیت محصولات و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در جهت پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا گام بر میدارد و تمام توفیقات خود را مرهون الطاف خاصه پروردگار باری تعالی و برنامه های بلند مدت " زنده یاد شادروان "حاج جعفر قهرمان"می داند. یادو خاطره او در دل هایمان جاودان خواهد ماند.

در پایان ارج می نهیم انتخاب شایسته تمامی مصرف کنندگان عزیزی را که با انتخاب خود مشوق همیشگی ما بوده اند و از زحمات بی دریغ کلیه نمایندگان فروش در سرتا سر کشور عزیزمان ایران و خارج از کشور و سرویسکارانی که در بخش خدمات پس از فروش اصل مشتری مداری را ثابت نموده اند، قدرانی نموده وسپاسگزار تلاش بی شائبه طراحان خلاق، مهندسین مجرب، تکنسین های فهیم و کارگران سخت کوشی که موجبات رشد و توسعه پایدار این واحد تولیدی را فراهم نموده اند، هستیم.

در حال بارگذاری

اطلاعات تماس شرکت مشهد دوام

استان: خراسان رضوی

شهرستان: مشهد

آدرس دفتر مرکزی: کیلومتر 14 بزرگراه آسیایی، روبروی شهرک صنعتی توس، کوچه مشهد دوام

تلفن: 5420249 511 98+

فکس: 5420250 511 98+

پست الکترونیک : Info@mashhaddavam.com

آدرس وب سایت: www.mashhaddavam.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.