ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت چاپ و بسته بندیکاغذ، مقوا و کارتن ورق کارتن کرج

ورق کارتن کرج

  • نام تجاری: ورق کارتن کرج
  • دسته بندی: صنعت چاپ و بسته بندی
  • نام ثبتی: ورق کارتن کرج
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده ورق کارتن و لمینیت

شرح فعالیت

شرکت ورق کارتن کرج، تولید کننده ورق کارتن و دارنده گواهینامه 2000/ISO9001 در مدیریت کیفیت از کشور انگلستان می باشد.

مدیران شرکت ورق کارتن کرج احداث کارخانه ای را در زمینی به مساحت 20000 متر مربع آغاز و در سال 1382 موفق به تولید انبوه ورق کارتن گردیدند. از اهداف مدیران شرکت حفظ ثبات و کیفیت در ورق های تولیدی با انجام آزمایش های مکرر و کنترل کیفی دقیق می باشد که در پی آن رضایت مشتریان گرامی در سرتاسر کشور و حتی در سایر کشورها را در پی داشته است.

با تبدیل، بهینه سازی کاغذ و تبدیل آن به ورق کارتن مخصوص انواع بسته بندی باعث گردیده که هزینه های مربوط به تولید کاهش یافته و در نهایت حقوق مصرف کننده رعایت گردیده است.

این شرکت با داشتن نیروهای با تجربه و متخصص در کلیه مراحل تولید و با پشتوانه تجارب موفق در صنایع بسته بندی، قدمی را در جهت شکوفایی صادرات غیر نفتی و خدمت به هموطنان مصرف کننده ایرانی برمیدارد و درک این موضوع که یکی از دلایل کاهش ضایعات و شکوفایی صنعت، در امر بسته بندی آن می باشد توجه به این موضوع را در کلیه مراکز بسیار مهم و قابل توجه نموده است.

تولیدات این شرکت تقریباً در تمامی صنایع و مراکز تولیدی که به نحوی با بسته بندی سر و کار دارند قابل استفاده می باشد، از جمله صنایع دارویی، بهداشتی، غذایی، صنعتی و...

این شرکت با توان بالای تولید خود در متراژ بالای ورق در راه ارائه خدمات خود همیشه حرف اول را زده و با قیمت مناسب و کیفیت برتر سعی بر آن داشته تا، آنچنان باشد که شایسته ایران و ایرانیست.

در پی تلاش مستمر و همگام با مدیتریتی قوی، این شرکت موفق به اخذ نشان مدیریت کیفیت ISO:9001/2000 از شرکت U.R.S گردید. مفتخریم به اطلاع برسانیم موفق شده ایم با تجهیز کارخانه و احداث واحدی مستقل در فضایی بالغ بر 3500 متر مربع نسبت به تهیه و نصب دو خط تولید کارتن با کیفیت بالا و چاپ 4 رنگ ااقدام نموده که خدمت رسانی در بخش بسته بندی را نیز پوشش بدهیم.

در طرح توسعه و در اقدامی مهم، مدیران شرکت موفق به نصب و راه اندازی خط تولید ورق 5 لایه کارتن با عرض 20/2 نموده اند که این خط تولید با قابلیت شیت ورق و تولید فلوت C-B-E-F با کیفیتی بالا شروع به تولید نموده.

امکان تولید ورق با سایزهای متفاوت و مورد سفارش شما نیز مقدور می باشد.

اطلاعات تماس شرکت ورق کارتن کرج

استان: البرز

شهرستان: کرج

آدرس دفتر مرکزی: میدان مادر، روبروی بانک پاسارگاد، ساختمان الماس، پلاک 431، واحد 2

تلفن: 2774020 261 98+

فکس: 2774293 261 98+

پست الکترونیک : Info@varagh-carton.com

آدرس وب سایت: www.varagh-carton.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.