ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت هاصنایع کشاورزی و تولیدات محصولات زراعیبسته بندی دانه و بذر سویابین

سویابین

شرح فعالیت

شرکت سویابین اولین شرکتی است که با دانش مهندسین ایرانی و به کارگیری تکنولوژی ساخت موجود کشور خط تولید بلغور سویای خود را طراحی، ساخت و راه اندازی نموده است و در حال حاضر دومین تولید کننده بلغور سویا در کشور می باشد. فعالیت شرکت به دو بخش عمده تقسیم می گردد:

واحد کشاورزی

واحد کشاورزی این شرکت در ابتدا به صورت یکپارچه و در حال حاضر به نام شرکت دانه کار سویابین گلستان مسئولیت تامین مواد اولیه کارخانه را عهده دار می باشد. این واحد دومین تولید کننده بذر سویا در کشور می باشد که هر ساله با مجوز موسسه گواهی و ثبت بذر و نهال کشور و با نظارت مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی اقدام به تولید بذور طبقات مادری و گواهی شده جهت توزیع بین کشاورزان طرف قرارداد خود در استان می نماید. همچنین از طریق عقد قرارداد کشت، تامین قسمتی از نهاده ها و ارائه خدمات فنی و زراعی توسط کارشناسان خود و باکمک مراکز خدمات جهاد کشاورزی حوزه فعالیت خود و رعایت اصول به زراعی، محصول تولیدی کشاورزان را خریداری می نماید.

واحد روغنکشی

دانه پس از ورود به کارخانه، بوجاری و خشک شده و جهت نگهداری به سیلوهای مجهز به سیستم هوشمند کنترل کیفی و جابجایی مکانیکی منتقل شده و آماده تولید می گردد . فرآیند روغنکشی در این واحد به 3 روش صورت می پذیرد. که بسته به نیاز صنایع می توان از این روش ها استفاده نمود.

1_ روش مکانیکی، با استفاده از دستگاههای پرس حلزونی.

2_ روش شیمیایی، با استفاده از حلال هگزان و دستگاه اکستراکتور.

3_ تلفیقی از دو روش فوق.

باقیمانده دانه پس از روغنکشی تبدیل به کنجاله می گردد که کنجاله تولیدی نیز بسته به نیاز صنایع: دامی، انسانی یا بلغور توسط دستگاه DT برای تولید کنجاله دامی و انسانی و یا سیستم فلش برای تولید بلغور هگزان زدایی می شود.

اطلاعات تماس شرکت سویابین

استان: گلستان

شهرستان: گرگان

آدرس دفتر مرکزی: كيلومتر 7 جاده گنبد، كيلومتر 5 جاده توسكاستان

تلفن: 2743210 171 98+

فکس: 2743216 171 98+

پست الکترونیک : Info@soybean.ir

آدرس وب سایت: www.soybean.ir


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.