ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت ماشین سازی و ماشین آلات صنعتیماشین آلات بسته بندی فوژان ارغوان

فوژان ارغوان

  • نام تجاری: فوژان ارغوان
  • دسته بندی: صنعت ماشین سازی و ماشین آلات صنعتی
  • نام ثبتی: ماشین سازی فوژان ارغوان
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده ماشین آلات چاپ و بسته بندی
  • شماره ثبت: 11651

شرح فعالیت

گروه طراحی و مهندسی ماشین سازی فوژان ارغوان از سال 1371 با تجربه در ساخت و ارائه بیش از 15 نوع دستگاه چاپ و بسته بندی و ارائه آن به بیش از 250 شرکت صنعتی معتبر از جمله بزرگترین تولیدکنندگان صنایع مختلف پلیمری و پتروشیمی، صنایع غذائی، شیشه، ظروف چینی، کارتن،‌ کارتن پلاست و نساجی به پیشرفت های چشمگیر و قابل توجهی دست یافته است و با عنایات و لطف خداوند، و پشتکار پرسنل مجرب به عنوان اولین ها در صنعت چاپ ایران مطرح گردیده است.

این شرکت استراتژی خود را بر مبنای مشتری مداری تعریف نموده و خط مشی ء بلند مدت خود را ترسیم کرده است.

این در حالی است که کیفیت چاپ برای واحدهای صنعتی یک عامل استراتژیکی و حیاتی محسوب می شود. براین اساس، این ماشین سازی سعی کرده تا حد امکان روش ها و تکنیک هایی که در این صنعت در حال شکل گیری است به شکلی علمی و کاربردی و منطبق با تولیدات صنایع پیاده و در ماشین آلات خود اعمال نماید.

متاسفانه گاهی اوقات مشتری آگاهی چندانی نسبت به ویژگی های خاص ماشین آلات مورد نیاز خود ندارد. در این گونه مواقع، ابتدا این شرکت اطلاعات مفید و تخصصی را به خریدار منتقل و در صورت نیاز در برخی از کارخانجات، پروژه های خط تولید و تکمیلی آنرا بصورت سیستماتیک طراحی و اجرا می کند. و این رسالت را اجر مینهد که آگاهی شرط اول خرید است. و این در تحقق آرمان های مشتری مداری است.

نکته قابل توجه اینکه واحد IT این شرکت همواره سعی در بالابردن کیفیت ساخت ماشین آلات خود، با جذب اطلاعات روز دنیا را دارد و این امر متضمن ارتقاء بخش های فنی، مهندسی و طراحی است. که با برخورداری از افراد متخصص و مهندسین فنی مکانیک مجرب و با استفاده از تجهیزات صنعتی با پارامترهای خاص امکان پذیر است که این مهم باعث ارتقای کیفی با قیمت استثنائی خواهد گردید.

اطلاعات تماس شرکت فوژان ارغوان

استان: خراسان رضوی

شهرستان: مشهد

آدرس دفتر مرکزی: شهرک صنعتی توس، فاز 2، بلوار اندیشه، انتهای اندیشه هفتم، خیابان دانش هشتم، شماره 605

تلفن: 5413210 511 98+

فکس: 5413151 511 98+

پست الکترونیک : Info@fojanarghavan.com

آدرس وب سایت: www.fojanarghavan.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.