ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت غذایی و آشامیدنی غذاهای آماده و نیمه آماده روستا

روستا

  • نام تجاری: روستا
  • دسته بندی: صنعت غذایی و آشامیدنی
  • نام ثبتی: بسیم افرا
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده غذاهای آماده

شرح فعالیت

شرکت سهامی خاص بسیم افرا در سال 1380 در تهران بمنظور فعالیت در زمینه فرآوری و بسته بندی میوه و سبزی تاسیس گردید. این شرکت یک سال بعد یک قطعه زمین در شهرک صنعتی نصیرآباد واقع در استان تهران دریافت نمود و پس از پایان عملیات ساختمانی در سال 1384، اخذ مجوزهای مختلف را آغاز نمود. سپس در سال 1385 موفق به اخذ پروانه بهره برداری صنایع و پروانه بهره برداری و تاسیس بهداشت گردید. در همان سال نیز پروانه ساخت اولین محصول خود یعنی "پیاز داغ آماده" را دریافت نمود. این شرکت، محصولات تولیدی خود را تحت نام تجاری "روستا" عرضه می نماید.

در حال حاضر محصولات این شرکت عبارتند از: پیاز داغ، سیر داغ و باقالاسبز خشک

این شرکت در حال مطالعه روی برخی سبزیجات دیگر است و در نظر دارد در گام بعدی، بخش دیگری از محصولات را بصورت صنعتی و بهداشتی، فرآوری و بسته بندی نماید. به امید روزی که انشاءا... بخش بیشتری از دسترنج کشاورزان ایران زمین، بدون آن که خواص خود را از دست بدهد، فرآوری و عرضه گردد.

دستگاه سرخ کن مورد استفاده در خط تولید این شرکت، از نوع اتوماتیک پیوسته میباشد. در این دستگاه، محصول به طور اتوماتیک مسیر مورد نظر را طی مینماید و تحت شرایط کنترل شده زمانی و دمایی، سرخ میشود و بنابراین روغن هیچگاه به نقطه دود خود نزدیک نمیشود. این سیستم به لحاظ فنی و بهداشتی ، جدیدترین و مناسب ترین روش موجود در صنایع غذایی به شمار میایند.

اطلاعات تماس شرکت روستا

استان: تهران

شهرستان: تهران

آدرس دفتر مرکزی: خيابان پاسداران، سروستان هفتم، شماره 13

تلفن: 22888589 21 98+

فکس: 22841653 21 98+

پست الکترونیک :

آدرس وب سایت: www.basimafra.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.