ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت ماشین سازی و ماشین آلات صنعتیماشین آلات بتن و ساختمان ماشن سازی انتظاری

ماشن سازی انتظاری

  • نام تجاری: ماشن سازی انتظاری
  • دسته بندی: صنعت ماشین سازی و ماشین آلات صنعتی
  • نام ثبتی: شرکت سبلان ماشین انتضاری
  • نوع فعالیت:
    Notice (8): Undefined index:  [APP/View/Companies/view.ctp, line 87]
  • زمینه فعالیت: تولید کننده دستگاه های صنعتی ساختمان

شرح فعالیت

معرفی گروه توليدی صنعتی انتظاری
        
            

در راستای اعتلای شعار ايرانی آباد همت را چنان پيشه کرده ايم تا سهم جزيي در تحقق اين مهم داشته و ديون اين آب و خاک برر عهده خودمان را هر چند کوچک و ناچيز ادا نماييم. گروه توليدی صنعتی انتظاری افتخار دارد اعلام نمايد که چهار ستون آن متشکل از افراد با تجربه متخصص و از همه مهمتر مشتری مداری در طول 32 سا ل سابقه در صنعت ساختمان تمامی آزمونها را با کمترين خطا پشت سر گذاشته و هيچ وقت از انتقادهای سازنده رنجيده خاطر نشده که در راه بهتر بودن از آنان استفاده نموده است.
          

تمام ماشين آلات توليد شده اين شرکت توسط تکنسين های مجرب در تمام نقاط ايران نصب و راه اندازی می شود. توليدات اين شرکت حتی لوازم برقی آن به مدت 6 ماه دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
          
گروه توليدی صنعتی انتظاری به دفعات در نمايشگاههای بين المللی تهران و شهرستانها شرکت کرده و هر بار ماشين جديدی را با طرحی نو و کيفيتی برتر به معرض نمايش گذاشته وتحسين همگان را برانگيخته است و هرساله تعداد زيادی از توليأات خود را به کشورهای خارجی صادر می نمايد چرا که ساخت محصولات مرغوب وعرضه آن به بازراهای بين المللی و کسب افتخار و اعتبار برای ميهن عزيزمان از اهداف عمده اين مجتمع می باشد.

گروه توليدی صنعتی اتنظاری دارنده گواهينامه ISO 9001-2000 از Niscert کشور آلمان  و مفتخر به دريافت لوح تقدير از شرکت بين المللی ايران و انگلستان در دومين کنگره بزرگان صنعت ايران بعنوان مدير کارآفرين و واحد توليدی برتر سال 1386 می باشد.
         
گروه توليدی صنعتی انتظاری در زمينه طراحی و ساخت ماشين آلات ساختمانی و صنعتی به ويژه انواع قيچی ميلگرد، خم کن برقی ميلگرد، کلاف بازکن ميلگرد، دستگاه نورد ميلگرد، دستگاه اسپيرال ميلگرد، دستگاه خاموت
         
زن ميلگرد، دستگاه حديده برقی ميلگرد و راه اندازی خط توليد تيرچه به صورت پيوسته يا قلابدار با آموزش در محل متقاضی و پس از سالها کار و تلاش و کسب تجربه اصول نوينی را در صنعت ماشين سازی بنيان گذارد.

اطلاعات تماس شرکت ماشن سازی انتظاری


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.