ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت هاصنایع کشاورزی و تولیدات محصولات زراعیکود و ویتامین زیست بانی پایا

زیست بانی پایا

شرح فعالیت

معرفـــــی: شرکت زیست بانی پایا با هدف توسعه پایدار در بخش کشاورزی و عرضه تکنولوژی روز دنیا در رابطه با تامین مواد و روش های تولید محصولات سالم و ارگانیک تاسیس گردیده است. این شرکت ارائه دهنده دانش فنی و محصولات کمپانی های بزرگ و صاحب نام این تکنولوژی از سراسر دنیا می باشد.

راهبـــــرد: زیست بانی پایا بعنوان نخستین شرکت ایرانی با ارائه روش های نوین مدیریت تلفیقی محصول ICM علاوه بر تضمین سود تولیدکننده، با مدیریت صحیح تولید محصول سالم و سلامت محیط زیست را تضمین می نماید. هـــــدف: زیست بانی پایا با پیروی از تفکر جهانی برای رسیدن به بالاترین درصد رضایت مشتری تلاش می کند. برای این منظور از تجربیات و دانش فنی کمپانی های بزرگ و از خلاقیت کارشناسان متبحر خود استفاده می کند. بدین گونه ما به فکر ایجاد یک تغییر بنیادی مطابق با استانداردهای روز دنیا در روش تولید محصولات کشاورزی در سطح کشور می باشیم. و در این راه هم منافع تولیدکننده و هم به منافع مصرف کننده اهمیت داده می شود.

مــحصولات: برخوردار بودن از بالاترین استانداردهای روز دنیا و رعایت کلیه دستورالعمل های سازمان های کشوری مربوطه، متنوع بودن محصولات بر اساس نیاز مشتری، و همچنین عاری بودن از هر گونه مواد سمی. کیفییت غیر قابل رقابت محصولات ما تضمین کننده موفقیت شما می باشد.

اطلاعات تماس شرکت زیست بانی پایا


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.