ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت غذایی و آشامیدنی ماکارونی و لازانیا، سویا و رشته مهر آرا

مهر آرا

  • نام تجاری: مهر آرا
  • دسته بندی: صنعت غذایی و آشامیدنی
  • نام ثبتی: صنایع غذایی مهر آرا
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده رشته آش
  • شماره ثبت: 103099

شرح فعالیت

صنایع غذایی مهر آرا از سال 1355 فعالیت خود را در زمینه تولید رشته آش آغاز و در سال های اخیر فعالیت در زمینه انواع محصولات غذایی با پایه آرد گندم را محور توسعه شرکت قرار داده است. شرکت با بیش از ربع قرن تجربه در صنعت غذایی کشور به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه افتخار خدمت رسانی به مردم شریف ایران را دارد.

کیفیت بالای مواد اولیه، بهداشت و سلامت فرآیند تولید محصول، قیمت منطقی تولیدات، بسته بندی مدرن و ارتقای تکنولوژی فرآیندهای تولید از اهم سیاست های شرکت می باشد. به منظور خدمت رسانی بهتر، تهیه محصولات اولیه تولید، معرفی محصول، بازاریابی، فروش و حمل محصولات به بازار مصرف همگی توسط عوامل شرکت انجام می شوند.

اعتقاد به ارائه محصولاتی با کیفیتی بالا در کنار تکنولو‍ژی به روز و برتر، این شرکت را برآن داشت تا با  ایجاد بخش تحقیقات و  توسعه (R&D) در سال 1389 تحقیقات علمی خود را در این زمینه نهادینه کرده و یافته ها را برای بهبود کیفیت تولید و ارائه خدماتش به کار گیرد.

پس از گذراندن موارد مذکور، شرکت از لحاظ کنترل کیفی به جایگاهی رسید که برای کنترل ورودی ها و عملیات روزمره احساس نیاز به سیستمی جهت کنترل دقیق هر چه بیشتر فرآیندها کرد، در این راستا اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001-2008 نمود. در سال 1390 با اخذ نشان ISO 9001-2008 و ISO SFBB به عنوان اولین شرکت تولید کننده رشته آش با نشان ایزو در لیست شرکت های برتر استان اصفهان قرار گرفت.

تلاش 36 ساله صنایع غذایی مهرآرا این امکان را میسر ساخت تا این شرکت در سال 1389 موفق به دریافت تندیس سیب سلامت و به عنوان واحد برتر در ششمین همایش روز جهانی غذا و دارو انتخاب  گردد.

اطلاعات تماس شرکت مهر آرا

استان: اصفهان

شهرستان: خوانسار

آدرس دفتر مرکزی: خیابان امام، مجتمع تجاری خاتم الانبیا، واحد 1

تلفن: 8414378 371 98+

فکس: 8417699 371 98+

پست الکترونیک : Info@mehraraco.ir

آدرس وب سایت: www.mehraraco.ir

استان: اصفهان

شهرستان: خوانسار

آدرس : خوانسار، قطب صنعتی، خیابان مهرآرا

تلفن: 2236688 371 98+

فکس: 2236733 371 98+

پست الکترونیک : Info@mehraraco.ir

آدرس وب سایت: www.mehraraco.ir


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.