ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت غذایی و آشامیدنی آبمیوه، آب معدنی، نوشابه، ماالشعیر ارم نوش

ارم نوش

  • نام تجاری: ارم نوش
  • دسته بندی: صنعت غذایی و آشامیدنی
  • نام ثبتی: ارم نوش
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده نوشابه گازدار غیر الکلی

شرح فعالیت

صنایع غذایی یکی از مهمترین و در عین حال پر بازده ترین بخش های اقتصاد رو به رشد کشورمان ایران است. در میان صنایع غذایی، «نوشابه سازی» از فرصت توسعه بسیاری برخوردار است. صنعت نوشابه سازی از سویی با تقاضای فزاینده داخلی، و از سوی دیگر با زمینه های مستعد صادراتی مواجه است. تولید نوشابه های گازدار غیرالکلی را می توان یکی از بخش های شکوفای اقتصاد کشور محسوب نمود. شرکت تولیدی ارم نوش، یکی از پیشرفته ترین و بزرگ ترین بنگاه های تولید نوشابه های گازدار غیرالکلی در کشور است.

شرکت ارم نوش تولید کننده انواع نوشابه های گاز دار در سال 1382 در پی تغییرات مدیریت و مالکیت، به تمامی تحول پذیرفته و تحت مدیریت پویا و منحصر به فرد جناب آقای دکتر رضا ابرقویی، و با بهره گیری از تیم مدیریتی آینده نگر و کارآفرین، کارکنانی خلاق و علاقه مند، و تجهیزاتی پیشرفته و یگانه، راهسپار تسخیر بازارهای داخلی و خارجی است. به همین دلیل شرکت ارم نوش تصمیم به پیوستن به برخی از شرکت های همکار به ارم نوش را اتخاذ نموده و فعالیت های خود را در این راستا آغاز نموده است.

ازجمله کارخانه هایی که در جهت جهانی کردن محصولات خود گام برداشته و به ارم پیوسته اند می توان به پپسی تبریز، پیمان فردان، کارخانه سوپر چای و... اشاره نمود.

شرکت ارم نوش در پرتو حمایت موثر مصرف کنندگان و اعتماد بالایی که از سوی جامعه فراهم آمده، راهسپار توسعه و گسترش افق های عملکردی است: تنوع محصولات، بسته بندی بهتر و زیباتر، در اختیار گرفتن بازارهای جدید در منطقه و جهان و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، سرفصل های اقدامات آتی ما است.

اطلاعات تماس شرکت ارم نوش

استان: تهران

شهرستان: تهران

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولی عصر، جنب ساختمان های اسکان، کوچه قبادیان، پلاک 42

تلفن: 88781569 21 98+

فکس: 88789038 21 98+

پست الکترونیک : Info@eram-group.com,

آدرس وب سایت: www.eram-group.com,

استان: تهران

شهرستان: تهران

آدرس : چمران، کیلومتر 10 جاده مخصوص، روبروی بیمه البرز خیابان 28 (شهید عاشری)

تلفن: 44545315-20 21 98+

فکس: 44545314 21 98+

پست الکترونیک : Info@eram-group.com,

آدرس وب سایت: www.eram-group.com,


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.