ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت ها صنعت چاپ و بسته بندیظروف یکبار مصرف ایحا گستر

ایحا گستر

  • نام تجاری: ایحا گستر
  • دسته بندی: صنعت چاپ و بسته بندی
  • نام ثبتی: ایحا گستر شمال
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • زمینه فعالیت: تولید کننده ظروف و قطعات پلاستیکی

شرح فعالیت

بسته بندی به عنوان استراتژی تمایز محصول در ایستگاه خرید از اهمیت بالایی برخوردار است. برای بسته بندی امروزه نگاه و جایگاه خاصی به وجود آمد تا آنجا که از آن به عنوان فروشنده ی خاموش نام می برند، چرا که با تاثیر بر مغز و روان انسان ها برای خرید او نیز تصمیم می سازد.

شرکت مجتمع صنایع بسته بندی و چاپ ایحاگسترشمال (سهامی خاص) در تاریخ 21/2/81 ثبت و از تاریخ 15/5/82 بعد از اخذ مجوزهای لازم عملیات ساختمانی آن آغاز و در دی ماه 84 با انتقال از مکان قبلی که به صورت کارگاهی با نام چاپ ایحا بوده به مکان فعلی با 28 نفر پرسنل فعالیت خود را ادامه داد. فعالیت عملی ایحاگستر از اواخر سال 1386 آغاز شده و در تاریخ 27/7/1389 سالروز میلاد امام هشتم (ع) بصورت رسمی افتتاح گردید که هم اکنون بیش از 200 نفر در این شرکت بطور مستقیم مشغول به کار هستند.

بالغ بر 200 شرکت که اغلب پگاه ها و زمزم ها و بیش از 40 برند ملی و فراملی در آن دیده می شود نیازهای چاپ و بسته بندی خود را از این مجتمع تامین می کنند.

ایحاگستر بعنوان یک واحد فوق مدرن با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و فن آوری روز جهان به یک قطب مثال زدنی تبدیل شده است گسترش عرصه فعالیت اقتصادی ایران در جهان و به کارگیری نیروی کار جوان در داخل کشور هدفی است که سرمایه ی عظیم انسانی و مالی این مجموعه در نیل به آن می کوشد.

شرکت سهامی خاص و سهامداران آن از یک خانواده می باشند.  آقای محمد علی حقی عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت که از مبتکران و متخصصان صنعت چاپ و از موسسین اصلی شرکت است و خانم فطورچیان رئیس هیئت مدیره و موسس اصلی شرکت که دارای تجربه و سابقه درخشانی در زمینه مدیریت می باشد.

اطلاعات تماس شرکت ایحا گستر

استان: گیلان

شهرستان: رشت

آدرس دفتر مرکزی: کیلومتر 15 جاده رشت به تهران، شرکت مجتمع صنایع بسته بندی و چاپ ایحا گستر شمال

تلفن: 5873181-3 132 98+

فکس: 5872676 132 98+

پست الکترونیک : Info@ihagostar.com

آدرس وب سایت: www.ihagostar.com


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.