ثبت نام کنید!
صفحه اصلیشرکت هاصنایع برق و الکترونیک و اتوماسیون صنعتیصنایع برق و الکترونیک و اتوماسیون صنعتی گرین پاور ایران

گرین پاور ایران

شرح فعالیت

شرکت صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز (گرین پاور ایران)، با ۸ سال تجربه، نخستین و تنها شرکت ایرانی در زمینه تحقیق، توسعه و ارایه ژنراتورهای گازسوز با گاز شهری و مایع می باشد، این شرکت در حال حاضر نماینده انحصاری فروش و  خدمات محصولات گرین پاور در ایران می باشد و محصولاتی خود شامل موتور برق گازسوز، موتور چند منظوره گازسوز، پمپ آبیاری گازسوز و... را به شما ارایه می نماید.

این روزها، جهان در برابر بحران انرژی و آلودگی محیط زیست قرار دارد، افزایش جمعیت مصرف کننده فرآورده های نفت خام در موتورهای سیلندر پیستونی در خدمات نقلیه موتوری، نیروگاهی، ادوات و ماشین آلات راهسازی، کشاورزی، نظامی و غیره، شرایطی را ایجاد نموده است که در حال حاضر بخشی از فرآورده های مصرفی نفت خام از قبیل گاز مایع  (LPG)، بنزین و گازوئیل از خارج کشور تهیه می گردد و این مقدار مرتباً در حال افزایش است. در ضمن آلودگی هوا ناشی از احتراق سوخت های فسیلی در مولدهای برق در شهرهای بزرگ سلامتی انسان، رویش گیاهی و منابع حیاتی آب و خاک را به خطر انداخته است.

کشور ما ایران با در اختیار داشتن ۱۶% ذخایر گاز طبیعی جهان پس از کشور روسیه در مقام دوم قرار دارد. این مهم پتانسیل عظیمی در جهت کاهش آلاینده های محیط زیست و گسترش استفاده از تکنولوژی های گازسوز در بخشهای مسکونی، تجاری و صنعتی پیش رویمان قرار داده است.

در این شرایط بهره گیری از گازطبیعی، به عنوان سوخت جایگزین فرآورده های نفتی چون بنزین و گازوئیل، در مولدهای برق نظیر موتورهای سیلندر و پیستونی، توربین های گاز و بخار، میکروتوربین ها و سلول های سوختی بسیار مناسب است، که در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر استفاده از گازطبیعی و گاز مایع در محصولات و تکنولوژی های فوق در بازارهای جهانی بوده ایم.

در حال بارگذاری

اطلاعات تماس شرکت گرین پاور ایران

استان: تهران

شهرستان: تهران

آدرس دفتر مرکزی: خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان شهید طوسی، ساختمان پویا، پلاک 83

تلفن: 66918012 21 98+

فکس: 66913819 21 98

پست الکترونیک : Sale@greenpower.ir

آدرس وب سایت: www.greenpower.ir


تمامی حقوق این سایت متعلق شرکت بازرگانی و بازاریابی کیان گستر می باشد.